Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Beşiktaş Elektrik Ustası Metin Muslu

Beşiktaş Elektrik Ustası Metin Muslu

Elektrikçi - Beşiktaş / İstanbul

Teknik ve profesyonel kadromuzla Beşiktaş ve çevresinde işlerinize talibiz. Bilinçli olarak ve severek yaptığımız mesleğimizi yıllardır profesyonellikle icra etmekteyiz. Deneyimli personelimizle birlikte kaliteli hizmetler sunmak üzere görevimizin başında ve sizlerin her an yanındayız. Yalnızca talebinizi bildirerek işlerinizin bir an önce halledilerek, zamanında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Beyoğlu Acil Elektrikçi Çetinkaya

Beyoğlu Acil Elektrikçi Çetinkaya

Elektrikçi - Beyoğlu / İstanbul

1999 yilindan bu yana tecrubeli ekip ve ekipmanlarla sizleri memnun etmek icin en iyi ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Elektrik elektronik alanına dair her işinizi A dan Z ye yaparak uygun fiyatlandırmayla zamanında teslim güvencesiyle yapıyoruz. Yeni teknikler ve gelişmeleri takip ediyor, daima ileriye dönük çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilir, Beyoğlu ve çevresindeki işleriniz için taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Fatih Acil Elektrikçi Teknisyeni

Fatih Acil Elektrikçi Teknisyeni

Elektrikçi - Fatih / İstanbul

Fatih ve Avrupa Yakasında Elektrik Tesaisatı.Pano bakımı.Montaj.Tesisat yenileme ve elektrikle alakalı her türlü işinizi özenle yapıyoruz. Temiz ve güvenilir ustalarla hizmet sunarak sizin için en iyi olanı başarmaya çalışıyoruz.

Ataşehir Elektrik Ustası Emin

Ataşehir Elektrik Ustası Emin

Elektrikçi - Ataşehir / İstanbul

ATAŞEHİR'DE ELEKTRİK ARIZA, ONARIM, KABLOLAMA GİBİ HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ. SORUNLU İŞLER YAPMIYORUZ, SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ. KARŞILIKLI DOĞRU İLETİŞİM VE DİYALOG İLE SİZLERİN İSTEKLERİNİ DOĞRU ANLAMAYA ÇALIŞARAK ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ. ELEKTRİK ALANINDA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ AN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

Kadıköy Elektrik Ustası Murat

Kadıköy Elektrik Ustası Murat

Elektrikçi - Kadıköy / İstanbul

Uzun süre bu sektörden olmanın verdiği avantaj ile İstanbul Anadolu yakasında ki tüm elektrik işleriniz %100 memnuniyet garantisi ile yapılır. İstanbul ataşehir, pendik,maltepe, kadıköy ev,ofis ve iş yerlerinizin bakım,arıza ve montaj işleri tarafımızdan yapılır. Güvenle çalışabileceğiniz bir ekip ve hızlı hizmet almak için daha fazla beklemenize gerek yok. Bir tıkla hizmetinizdeyiz.

Karadeniz Elektrik

Karadeniz Elektrik

Elektrikçi - Avcılar / İstanbul

.......KARADENİZ ELEKTRİK....Firmamız sunduğu elektrikçi hizmetlerinde güvenlikten asla taviz vermemekte, elektrik arıza söz konusu olduğunda her zaman sorunu kalıcı olarak giderecek çözümler üretmeye çalışmaktadır. Elektrik panoları, yüksek ve alçak gerilim hatları, uzmanlık alanımız olarak sunduğumuz hizmetler dahilindedir. Elektrikle ilgili her türlü tamir, bakım, yenileme, kurulum ve arıza tespiti ihtiyacına profesyonel çözümlerle yanıt verebilecek deneyime sahibiz. Teknik yeterliliğimizle elektrikçi ihtiyaçlarının tamamına uzun vadeli çözümlerle ve bütçenizi yormayan fiyatlarla yanıt veriyoruz.

Ehil Kardeşler Elektrik / Elektronik

Ehil Kardeşler Elektrik / Elektronik

Elektrikçi - Fatih / İstanbul

Ehil Kardeşler Elektrik Elektronik olarak Fatih' te ve İstanbul'un birçok yerinde söz verilen zamanda profesyonel hizmet anlayışı temelli ve müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Ümraniye Elektrik Ustası Fatih

Ümraniye Elektrik Ustası Fatih

Elektrikçi - Ümraniye / İstanbul

Ümraniye ve Anadolu Yakasının her yerinde elektrik arıza, tesisat çekme, değişim, kablolama, teknik servis ve elektrik konusunda her türlü işinize talibiz. Zamanında ve kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Yalnızca talebinizi oluşturarak isteklerinize uygun hizmet alabilirsiniz. Tecrübe ve deneyimlerimize güvenmekte, garantili iş yapmaktayız. Kaliteli iş sunmaktan gurur duyariz

crop mimarlık

crop mimarlık

Elektrikçi - Beşiktaş / İstanbul

Crop Mimarlık 2006 Yılında İstanbul’da kurulmuştur. CROP MİMARLIK Esas olarak heyecan verici insani duygularla kuşatılmış tasarımları, geleneksel ile çağdaş arasında bir dengedir. Yerel hisliyken evrensel olabilen bir çekiciliğe sahiptir. Tasarım, içmimar, ressam ve tasarımcılardan oluşan 20 kişilik genç bir ekipten oluşur. Bu ekip, tasarımlarındaki zamansızlık görünümünü yaratırken, pek çok sanatçı ile birlikte çalışarak uzmanlaşmıştır. Başta İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Bodrum olmak üzere, Bahreyn, Cidde, Umman, Ürdün gibi dünyanın çeşitli yerlerinde, camiler, konutlar, oteller,restoran ve kulüpler, iş yerleri, mağazalar, ürün tasarımı, set tasarımı ve özel etkinlikleri de içeren 170 in üzerinde proje yaptı. CROP MİMARLIK Marangoz ve mobilya atölyesi-cilahane-alçı ve kartonpiyer kalıphanesi-mermer atölyesi tamamı kendi bünyemizde olup imalat ve tasarım uygulama yapılmaktadır..

Gaziosmanpaşa Elektrikçi Ustası Volkan

Gaziosmanpaşa Elektrikçi Ustası Volkan

Elektrikçi - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Gaziosmanpaşa ve İstanbul'un bütün semtlerinde ustasından sorunsuz, sağlam, güvenilir tadilat işleriniz ve çözüm desteğiniz hazırdır. Ev, iş yeri ve ofisleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmaktayız. Elektrik arıza, kablolama, değişim, onarım teknik servis ve daha pek çok hizmetle taleplerinizi beklemekteyiz. Gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.