Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Ümraniye Elektrikçi yasin Yozgat

Ümraniye Elektrikçi yasin Yozgat

Elektrikçi - Ümraniye / İstanbul

UZMAN KADROMUZ VE DENEYİMLİ USTALARIMIZLA ÜMRANİYE'DE PROFESYONEL OLARAK ELEKTRİK ARIZA, ONARIM, TADİLAT, ELEKTRİK TESİSATI ÇEKME, DEĞİŞİM VE BİRÇOK HİZMET SUNMAKTAYIZ. UYGUN FİYATA ANLAŞABİLİR, HEM SİZİN AÇINIZDAN HEM BİZİM AÇIMIZDAN FAYDA SAĞLAYABİLİRİZ. GÜVENEREK İŞ TESLİM EDEBİLECEĞİNİZ BİR EKİBİZ.

HAK BİLİŞİM ELEK. ELEKT. VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ - NUH KILIÇ

HAK BİLİŞİM ELEK. ELEKT. VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ - NUH KILIÇ

Elektrikçi - Ataşehir / İstanbul

BİLİŞİM HİZMETLERİ. ELEKTRİK VE TAAHHÜT İŞLERİ. CCTV VE IP KAMERA SİSTEMLERİ. HIRSIZ ALERM SİSTEMLERİ YANGIN ALARM SİSTEMLERİ. GİRİŞ-ÇIKIŞ KONTROL SİSTEMLERİ. PDKS PERSONEL TAKİP SİSTEMLER. MOTORLU BAHÇE VE KAPI SİSTEMLERİ. GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ. TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ.

SAHA TELEKOM

SAHA TELEKOM

Elektrikçi - Şişli / İstanbul

Saha Telekom, iletişim sistemlerinin satışı,montaji ve satış sonrası teknik destek hizmetini vermek uzere 2006 yilindan itibaren faaliyet gostermektedir. Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, telekomunikasyon ürünlerini en verimli şekilde kullandırmayı ilke edinmiş, kaliteli hızlı ve anahtar teslimi projeler sunmaktadir. Müşterimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Tunca Elektrik

Tunca Elektrik

Elektrikçi - Ataşehir / İstanbul

Ataşehir Tunca Elektrik sektörde hizmet vermeye başladığı andan beri öncü gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek büyük bir titizlikle çalışmalarına yön vermiş ve siz değerli müşterilerimize hizmetin en kaliteli ve güvenilir olanını sunmuştur. Elektrik elektronik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti sizlerle paylaşmaya hazırız.

Aktürk Yapı

Aktürk Yapı

Elektrikçi - Beşiktaş / İstanbul

Aktürk Yapı güvenilir ve titiz çalışır. Her türlü inşaat işlerinde çalışmaktayız. Yine aynı şekilde elektrik elektronik sorunlarınıza pratik ve kullanışlı önerilerimizle çözüm üreterek temiz işçilikle teslim etmekteyiz. Beşiktaş ve İstanbul'un pek çok noktasında sizlerleyiz.

GÜMÜŞ ELEKTRİK

GÜMÜŞ ELEKTRİK

Elektrikçi - Sancaktepe / İstanbul

Sancaktepe Gümüş Elektrik olarak imkanlarımızın el verdiği ölçüde pek çok noktada donanımlı ekiplerimizle elektrik elektronik sektörüne dair her türlü hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Elektrik arıza gibi acil elektrikçi gerektiren durumlarda derhal müdahalede bulunuyoruz.