İstanbul Esenler Özel Geometri Dersi

Özel Geometri Dersi dersi alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Seyfettin Işık

Seyfettin Işık

Özel Ders - Esenler / İstanbul

Merhabalar, ben Seyfettin Işık, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği öğrencisiyim.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Özel Ders - Bahçelievler / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok seviyeden öğrenciler ile özel ders tecrübem oldu. Öğrenci psikolojisi üzerine bilgi birikimimi ve özel ders tecrübemi değerlendirmek amacıyla mühendislik kariyerimin yanında özel ders vermeye devam ediyorum. Elimden geldikçe çok öğrenciye destek olmak amacındayım. İyi derece anlatım becerim ile özel matematik dersi, özel kimya dersi üzerine sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok öğrenciye Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik ağırlıklı olarak özel ders verdim. Bu süreçte büyük bir keyifle gerçekleştirdiğim özel ders hizmetini hâlâ devam ettirmekteyim. Zorlu sınav süreçlerinde öğrencilerin yanında olmak ve onlara her türlü desteği sağlamak beni mutlu ediyor. Bu yüzden mezun olmama rağmen öğrencilerimle ders çalışmaya devam ediyorum.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Üniversite sınavında elde ettiğim iyi dereceyle kazandığım Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğretim hayatımı sürdürmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren birçok öğrenciye özel dersler verdim. Öğrencilerimin ders saatlerinde olduğu kadar ders dışında da her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek destek olmaya çalıştım. Bu bilinçle ders vermeye devam etmekteyim.

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi Emre Kılıç. Okul ile birlikte başka bir klinikte de alanım üzerine çalışıyorum. Daha önce birçok kez fen bilimleri ve İngilizce alanında ders verdim. Bu zamana kadar farklı sınıf seviyelerinde ders verdiğim için öğrenciyle iletişim kurma konusunda rahat olduğumu söyleyebilirim. Daha önce TOEFL/IELTS kurslarında bulunduğum için İngilizce konusunda bu sınavlara yönelik rehberlik edebilirim.

Tamer Pak

Tamer Pak

Özel Ders - Üsküdar / İstanbul

Üniversite hayatımda özel ders vermeye başladım .Öğrenciler ile iletişim kurmayı seviyor olmam ve kendi bilgilerimi öğrencilere aktarmanın beni mutlu etmesi , zamanla kariyer hedeflerimin değişmesine sebep oldu . Bu doğrultuda benim gibi düşünen , öğretmeye gönül vermiş 'İletki Eğitim' ile beraber 2 yıldır düzenli olarak profesyonel özel ders vermekteyiz. Bunların yanında , etüt merkezinde çalışarak sınıf ve grup dersleri hakkında tecrübe sahibi oldum.

Matematik, aslında bir ders değil, bilim dalıdır. Hayatımızı kolaylaştıran, pratikleştiren birçok şeyin içerisinde matematik kesinlikle vardır. Bu yüzden sadece derslerimiz için değil, hayatı anlayabilmek için bile olsa matematiği bilmek zorundayız. Matematik dersi iki kısma ayrılıyor, birine cebir diğerine geometri diyebiliriz. Geometri dersi cebir bölümüne göre biraz daha keyifli diyebiliriz, tabii anlayana.. Anlayamadığınız zamanda kalem bile oynatamayacağınız bir derstir. Çok fazla soru çözülmeli, farklı yöntemler düşünülmeldir. İşte böyle bir durumda okul dersleri tek başına yetersiz kalmakta. Ekstra takviye amaçlı özel geometri dersi alınması gerekebilir. Esenler özel geometri dersi hocaları karşınızda! Birbirinden başarılı İstanbul geometri dersi hocalarına Evinin Hocası’ndan ulaşabilirsiniz!