İstanbul Esenler Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi dersi alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Üniversite sınavında elde ettiğim iyi dereceyle kazandığım Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğretim hayatımı sürdürmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren birçok öğrenciye özel dersler verdim. Öğrencilerimin ders saatlerinde olduğu kadar ders dışında da her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek destek olmaya çalıştım. Bu bilinçle ders vermeye devam etmekteyim.

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi Emre Kılıç. Okul ile birlikte başka bir klinikte de alanım üzerine çalışıyorum. Daha önce birçok kez fen bilimleri ve İngilizce alanında ders verdim. Bu zamana kadar farklı sınıf seviyelerinde ders verdiğim için öğrenciyle iletişim kurma konusunda rahat olduğumu söyleyebilirim. Daha önce TOEFL/IELTS kurslarında bulunduğum için İngilizce konusunda bu sınavlara yönelik rehberlik edebilirim.

Beşiktaş Özel İngilizce Dersi Naser Emran

Beşiktaş Özel İngilizce Dersi Naser Emran

Özel Ders - Beşiktaş / İstanbul

To start with teaching, I started teaching English and Mathematics since I was in high school. After putting the end point to high school, I got the opportunity to start my career with ICC company (Environmental Chemical Corporation) as safety officer for four months. Then, I started working with USAID (United States Agency for International Development) as grants and subcontracts officer. Being involved with construction projects with USAID for one year, finally I got a scholarship to Bogazici University in Civil Engineering. Since then, I have been active in private courses such as English and Mathematics. As teaching is a holy duty, I will try my best to accomplish my responsibility toward it. Beyoplu özel ingilizce dersi

Sarıyer Özel İngilizce Matematik Dersi Selen Torun

Sarıyer Özel İngilizce Matematik Dersi Selen Torun

Özel Ders - Sarıyer / İstanbul

Türkiye genelinde 14 bininci olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği bölümünü kazandım. 2. sınıf öğrencisiyim. Üst seviyede İngilizce biliyorum. Annem ve babam öğretmen olduğu için öğretmen-öğrenci ilişkisine okulum dışında da aşinayım. İlkokul, ortaokul tüm dersler, lise 9. ve 10. sınıf matematik, fizik, biyoloji, Türkçe ve her seviyede İngilizce dersleri verebilirim.

Beşiktaş Özel Matematik ve İngilizce Dersi Sebla Bayoğlu

Beşiktaş Özel Matematik ve İngilizce Dersi Sebla Bayoğlu

Özel Ders - Beşiktaş / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi, İngilizce İktisat öğrencisiyim. Matematik ağırlıklı ve eğitim dili İngilizce olan bölümüme 2012 LYS-Geometri sorularının hepsini doğru cevaplayarak ve yine LYS-MATEMATİK sorularından yalnızca 4 boş bırakarak girdim. 5 sene boyunca yakın çevremdeki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine takviye matematik, geometri ve İngilizce dersleri verdim. Ögrencilere ödev, tez, proje ve İngilizce çeviri alanlarında da yardımcı olabilirim. Beşikta özel matematik ingilizce dersi

Bakırköy Özel İngilizce Dersi Cholpon Openova

Bakırköy Özel İngilizce Dersi Cholpon Openova

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Bakırköy ÖZel İngilizce Kırgızca Rusça Dersi Ben Cholpon, Kırgızistanlıyım. Marmara Üniversitesi’nde İşletme bölümünde 4.sınıf öğrencisiyim. 5 dil biliyorum: ana dilim Kırgızca, ana dil seviyesinde Rusça, ileri düzeyde Türkçe ve İngilizce ve orta düzeyde Fransızca biliyorum. Eğitim gördüğüm kurumlar: 1) Ak-Suu Rus lisesi : lise 2) Kırgızistan – Türkiye “Manas” Üniversitesi : Türkçe hazırlık 3) Marmara Üniversitesi ( İşletme Bölümü): lisans 4) İnseec Business School Bordeaux (Uluslararası İşletmecilik ) : Erasmus

Yabancı dil, günümüzde ekstra bir artı olmaktan çıkıp, bir ihtiyaç haline dönüşmüş durumdadır. Birçok şirket, personel alımı yaparken ingilizce bilinmesini şart koşuyor. İngilizce, dünyada birçok yerde geçerliliğe sahip. O yüzden ilk olarak öğrenilmesi en mantıklı dil. İngilizceyi tek başımıza sadece kitaplarla, uygulamalarla halletmemiz de pek kolay değil. Kurslarda da sınıfların kalabalık olması, bir derse gidemedin mi geride kalman ve daha birçok sebepten dolayı pek de avantajlı değil. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, sizin için en mantıklısı özel ingilizce dersi almak. Esenler özel dersi veren hocaların hepsi malesef çok iyi denemez. Biz sitemize bu konuda gerçekten uzman olduğuna inandığımız İstanbul özel ingilizce dersi veren hocaları ekliyoruz, daha doğrusu yönlendiriyoruz. Siz de ingilizce dersi veren hocalarımızdan özel ders almak istiyorsanız, sitemizde talep oluşturabilir, ya da direk olarak bizi arayabilirsiniz!