İstanbul Bakırköy Özel Kimya Dersi

Özel Kimya Dersi dersi alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

2014 yılında Türkiye 121.si olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesine yerleştim. 2016 yazında Harvard Üniversitesinde staj yaptım. Geçmiş senelerde de tekrar sınava girerek bilgilerimi test ettim. Bu süreçten geçmiş biri olarak tecrübelerimi aktarmak ve güzel bir örnek olmak amacıyla özel matematik dersi vermekteyim. Çeşitli yaş gruplarında onlarca öğrencim oldu ve referanslarım mevcuttur. TEOG, YGS, LYS ve diğer tüm alanlarda sayısal derslerde ders vermekteyim.

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi Emre Kılıç. Okul ile birlikte başka bir klinikte de alanım üzerine çalışıyorum. Daha önce birçok kez fen bilimleri ve İngilizce alanında ders verdim. Bu zamana kadar farklı sınıf seviyelerinde ders verdiğim için öğrenciyle iletişim kurma konusunda rahat olduğumu söyleyebilirim. Daha önce TOEFL/IELTS kurslarında bulunduğum için İngilizce konusunda bu sınavlara yönelik rehberlik edebilirim.

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Özel Ders - Bahçelievler / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok seviyeden öğrenciler ile özel ders tecrübem oldu. Öğrenci psikolojisi üzerine bilgi birikimimi ve özel ders tecrübemi değerlendirmek amacıyla mühendislik kariyerimin yanında özel ders vermeye devam ediyorum. Elimden geldikçe çok öğrenciye destek olmak amacındayım. İyi derece anlatım becerim ile özel matematik dersi, özel kimya dersi üzerine sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Özel Matematik Dersi Sadullah Güzel

Özel Matematik Dersi Sadullah Güzel

Özel Ders - Şişli / İstanbul

Merhaba ben Sadullah Güzel. Malatya Fen Lisesi'nden mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyorum. YGS sınavında ilk 1000 içerisinde, LYS'de TM ve MF puan türlerinin tamamında ilk 4000 yer aldım. Üniversite hayatım boyunca bir çok farklı seviyeden öğrencilere gerek okul derslerinde gerekse lise ve üniversiteye hazırlık sürecinde yardımcı oldum. Öğrencilerle iyi ilişkiler kurarak başarı odaklı çalışmalarımız herkesi memnun edecek şekilde güzel sonuçlar verdi. Bu donanımlar ile özelte çocuklarınızın başarılarına katkı sağlyacağımdır.

SArıyer Özel Kimya İngilizce Matematik Dersi Seval Zorlu

SArıyer Özel Kimya İngilizce Matematik Dersi Seval Zorlu

Özel Ders - Sarıyer / İstanbul

Merhaba, ben Seval Zorlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim. Öğrenci ile öğretmen arasındaki ilişkinin öğrenme sürecini doğrudan etkilediğine inanıyorum. Bu sebeple verdiğim derslerde her zaman iletişime açık olmaya özen gösteriyorum. Anlatılan konu her ne kadar zor olursa olsun iyi bir şekilde aktarılmışsa ve bir de üzerine emek verilip çalışılmışsa başarılamayacak hiçbir şeyin olmadığına inanıyorum.SArıyer ÖZel İngilizce dersi

Şişli Özel Matematk Dersi Korhan Erol

Şişli Özel Matematk Dersi Korhan Erol

Özel Ders - Şişli / İstanbul

Şişli ÖZel MAtematik Dersi Öğretmeni Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bornova Anadolu Lisesi mezunuyum. Bütün ailem öğretim sektöründe olduğundan sınava yönelik, öğretici çalışmalar konusunda kendime güveniyorum. Mecidiyeköy’de oturuyorum, buraya yakın ilçelere derse gidebilirim.

Bazı dersler hem işin sayısal boyutunu, hem de sözel boyutunu içerir. Yani o dersi anlayabilmek için hem iyi bir sayısal zekaya, hem de iyi bir sözel zekaya sahip olmak gerekir. Bu ikisinin bir olması, yani yeterince iyi olması da oldukça zor bir durumdur. Çoğu öğrenci kimyanın ya formüllerle ilgili kısmında, ya da ezber yapılması gereken konularında zorlanabilir. Oldukça önemli bu dersi anlamak için özel kimya dersi almak hiç de fena olmaz. Siz de Bakırköy özel kimya dersi veren hocaları arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Özel ders vermenin ne kadar hassas olduğunun bilincindeyiz, bu yüzden İstanbul özel kimya dersi veren öğretmenlerini özenle seçmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda sitemize kaydolan herkese özel ders yönlendirmesi yapmayıp, onay verdiğimiz hocaları sizlere yönlendirmeye çalışıyoruz.