Özel Matematik Dersi

Özel Matematik Dersi dersi alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

2014 yılında Türkiye 121.si olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesine yerleştim. 2016 yazında Harvard Üniversitesinde staj yaptım. Geçmiş senelerde de tekrar sınava girerek bilgilerimi test ettim. Bu süreçten geçmiş biri olarak tecrübelerimi aktarmak ve güzel bir örnek olmak amacıyla özel matematik dersi vermekteyim. Çeşitli yaş gruplarında onlarca öğrencim oldu ve referanslarım mevcuttur. TEOG, YGS, LYS ve diğer tüm alanlarda sayısal derslerde ders vermekteyim.

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Özel Ders - Kadıköy / İstanbul

Pertevniyal Lisesi'nden mezun olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Yakın dönemde YGS-LYS’ye girdiğimden taze bilgi birikimimi öğrencilerime aktarmayı amaçlıyorum. İlk öğrencim olan kardeşim de şimdi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktadır. Ardından profesyonel anlamda bir çok öğrenci ile çalışma fırsatım oldu. TEOG öğrencilerim de yüksek puanlı liseler kazandılar. Bu şekilde bir öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardım edebilmek beni çok mutlu ediyor. Veli, öğrenci, öğretmen işbirliğiyle hedeflere ulaşabileceğine inanmaktayım. Kadıköy özel matematik dersi için bize başvurmayı unutmayın!!

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Özel Ders - Bahçelievler / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok seviyeden öğrenciler ile özel ders tecrübem oldu. Öğrenci psikolojisi üzerine bilgi birikimimi ve özel ders tecrübemi değerlendirmek amacıyla mühendislik kariyerimin yanında özel ders vermeye devam ediyorum. Elimden geldikçe çok öğrenciye destek olmak amacındayım. İyi derece anlatım becerim ile özel matematik dersi, özel kimya dersi üzerine sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok öğrenciye Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik ağırlıklı olarak özel ders verdim. Bu süreçte büyük bir keyifle gerçekleştirdiğim özel ders hizmetini hâlâ devam ettirmekteyim. Zorlu sınav süreçlerinde öğrencilerin yanında olmak ve onlara her türlü desteği sağlamak beni mutlu ediyor. Bu yüzden mezun olmama rağmen öğrencilerimle ders çalışmaya devam ediyorum.

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Ders - Beykoz / İstanbul

Merhabalar. Adım Ahmet Mehdi Darılmaz. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2016 yılında exchange programı kapsamında Amerika’nın Maryland eyaletindeki University of Maryland’de eğitim gördüm. Yardımcı olacağım öğrencilerime gerek YGS gerekse LYS hazırlık adına Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında ders veriyorum. Bölümüm tamamen İngilizce olduğundan bu alanda da yardımcı olabilirim. Öğrencilerime okul dersleri ve sınavlarının yanı sıra gelecek planlama adına da destek olma gayesindeyim.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Üniversite sınavında elde ettiğim iyi dereceyle kazandığım Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğretim hayatımı sürdürmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren birçok öğrenciye özel dersler verdim. Öğrencilerimin ders saatlerinde olduğu kadar ders dışında da her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek destek olmaya çalıştım. Bu bilinçle ders vermeye devam etmekteyim.

Günümüzde gelişen dünyada yaşamak kolaylaştığı kadar, bir yandan da zorlaşmış durumdadır. Zorlaşmanın sebebi ise, “ihtiyaçlarımızın” artması, nüfusun artması ve iş imkanlarının azalmasıdır. Bütün bu sebepleri düşününce çocuklarımızın hayata ellerinde bir meslek sahibi olarak başlamalarını istiyoruz. İyi bir meslek sahibi olmanın günümüzdeki en makul çözümü ise iyi bir eğitimden geçiyor. Ancak yukarıda saydığımız etkenlerden dolayı iyi bir eğitim almak da günümüzde pek kolay değildir. İyi bir lisede, iyi bir üniversitede okuyabilmek için sınavları başarıyla geçmek gerekiyor. Kaldı ki bu başarıda pek ufak bir başarı değil, girdiğimiz sınavlarda çok fazla doğru çıkarmak zorundayız. Belki diğer ülkelerde de sınavla liseye, üniversiteye giriş var, ama o ülkelerde çocuklardan inanılmaz puanlar yapmaları beklenmiyor. Aynı zamanda ülkemizdeki genç nüfustan dolayı bazı ülkelerde üniversitede anlatılan konular, bizde lisede anlatılıyor ve gençlerden bunları anlayıp hatasız yapmaları bekleniyor.

Bunları size neden açıklıyoruz? Çocuklarınız eğitim hayatında kolay bir yolda değiller. Aynı zamanda bu olayların ergenlik dönemlerine, kişiliklerinin oturmaya başladığı sancılı bir sürece de denk geldiğini düşünürsek, işleri hiç de kolay değil. Böyle bir durumda yardıma ihtiyaç duymaktalar. Önceden çocukları dershaneye gönderip bütün derslerle ilgili eksiklerini kapatmak mümkündü. Ama artık bildiğiniz üzere dershaneler kapandı, olanlar da eskisi kadar profesyonel destek sağlayamıyor. Bu sebepten dolayı çocuğunuza özel hoca tutmanız gerekebilir. Çocuğunuz konuları anlamakta zorlanıyor olabilir, ya da tam aksi çocuğunuz çok zeki,çalışkan olabilir, durum ne olursa olsun ülkemizde bir profesyonel hocaya destek duymakta gençler. 

Dersler içerisinde en önemli olan dersin matematik olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Çünkü matematik hem sayısal, hem eşit ağırlık hem de ilk aşamada sözel öğrenciler için gereklidir. Aynı zamanda bir insanda matematik zekası gelişirse diğer dersleri yapması da oldukça kolaylaşır. Matematik, bütün derslerle bağlantılıdır. Bu yüzden iyi bir matematik dersi veren özel ders hocasına ihtiyacınız var demektir. Peki özel ders veren öğretmenleri nasıl bulacağız? Veya bulduğumuz matematik dersi hocasına nasıl güveneceğiz? Çünkü dersi verecek olan öğretmene hayattaki en kıymetli varlığınız, evladınızı teslim edeceksiniz neticede. Özel matematik dersi veren hocanın hem bilgili, hem ahlaklı, hem de disiplinli olması gerekir.

İşte yukarıda saydığımız bütün hususları düşünerek sizler için en iyi, en uygun, en kaliteli özel matematik dersi veren hocaları derledik! İstanbul matematik dersi veren hocalar sitemizde kayıtlılar. özel matematik dersi öğretmenlerine ulaşmak için sitemizde dilerseniz talep oluşturabilirsiniz, isterseniz ara butonuna basarak bizlere ulaşabilirsiniz!