Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Yapı Tesisat

Yapı Tesisat

Tesisat - Avcılar / İstanbul

Su tesisatlarınızdaki tıkanıklık ve yenilenmesinde görüntülü tıkanıklık açma sistemlerinde petek temizliği tuvalet tıkanıklığı banyo gider tıkanıklıklarında tek adres.

Anadolu Yakası tesisat

Anadolu Yakası tesisat

Tesisat - Ümraniye / İstanbul

Ahmet Şenol Anadolu Yakası Tesisatçı Su, Doğal gaz, Kalorifer tesisat alanında kazandığı tecrübe ve profesyonel hizmet amacıyla ve müşteri memnuniyetini prensip etmesi ile büyümüş ve sektörde tanınır bir firma haline gelmiştir. Genç, dinamik ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz. Hedefimiz sürekli yenilikleri takip ederek teknolojinin verdiği imkânları sizlere sunmakta her zaman öncü olmuştur. Vitra - Artema - Japar - Scana - kale - Gömme rezervuar - İç takımlar Yedek parçaları ve servisi - musluk tıkanması - boru tesisatı nın değişimi - tuvalet tıkanıklığı - görüntülü tıkankılık açma

Gelişim Tesisat

Gelişim Tesisat

Tesisat - Bahçelievler / İstanbul

Tuvalet tıkanıklığı, su kaçağı su kaçağı boru tıkanıklığı doğal gaz tesisatı yapımı ve temizliği su tesisatı kaçağı banyo tıkanıklığı açma ve yenilenmesi kırmadan tıkanıklık açma ve görüntülü tıkanıklık açma sistemlerinde sizlere daima hizmet sunabiliriz.

Mavi Tesisat

Mavi Tesisat

Tesisat - Kağıthane / İstanbul

Ünal Aydın İstanbul içerisinde su kaçağı bulma ve boru tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı evdeki tesisat sisteminin yenilenmesi ve bakımı, musluk değişimi ve montajı, görüntülü boru tıkanıklığı açma sistemleri gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Yeşil Altun  Alibeyköy Tesisatcisi

Yeşil Altun Alibeyköy Tesisatcisi

Tesisat - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Kalorifer su doğal gaz pimaş tesisatı kombi bakım ariza petek montajı ve temizliği su kaçağı ve pimaş tıkanıklıkları kırmadan dökmeden hiç br şekilde zarar vermeden teslim aldığımızdan daha güzel bir şekilde teslim edeceğimize emin olun. Kaliteli makinelerimizle nokta atisi tespiti ve tıkalı borularınızı itina ile açarız ve görüntülü tıkanıklık açmada sizlere yardımcı olmak isteriz.

Önçağ Tesisat

Önçağ Tesisat

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Tuvalet Tıkanıklığı Açma ve Bulma, Koku Tespitinizde Koku Giderimi, Petek Havasının Alımı, Boru Tıkanıklığı Açmada Kırılmadan Sorun Giderimi , Lavabo Gideri Açma, Peteklerin Altı Isınmıyor, Banyo Gideri Açma ve temizlenmesi , Klozet Tıkanıklığı Giderimi, Gider Açma, Lavabo Açıcılar ile Lavabo açımı, Radyatör Temizliği, Su kaçağı Tespiti ve Onarımı

Hizmet Merkezim

Hizmet Merkezim

Tesisat - Ataşehir / İstanbul

Su Tesisat Siz değerli müşterilerimiz için, istanbul geneli 7/24 su tesisat hizmeti sunmaktayız. Sizlere çözüm üreterek sorunlarınızı çözüyoruz. Uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımız ile sizlere profeyonel hizmet veriyoruz. Tıkanıklık Lavabo, klozet, logar vb. tıkanıklıklarda 7/24 acil servisimiz hizmetinizdedir. Özel cihazlarımız ile tıkanıklıklarınız açılır Tuvalet Tıkanıklığı, Lavabo Açma, Atik ve Pis Su Borusu, Kanal Açma Su Kaçak Kırmadan dökmeden cihaz ile su kaçak tespiti. Su kaçaklarına artık son ! Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay. %100 Su Kaçak Tespiti ve Onarımı için bizleri arayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Yapı Tesisatı

Mecidiyeköy Yapı Tesisatı

Tesisat - Şişli / İstanbul

kaçağı var taharet musluğu bozuldu taharet musluğu su kaçırıyor klozette kaçak var sifonum su kaçırıyor bakır tesisatım su kaçırıyor su saatinde kaçak var pis su kaçak var temiz su kaçak var radyatör su kaçırıyor lavabom tıkandı küvetim tıkandı şofbenim ısıtmıyor peteklerim ısıtmıyor radyatörlerim ısıtmıyor petekler çalışmıyor musluğum su damlatıyor lavabodan su gitmiyor klozetim tıkandı sifonum bozuldu termosifon bozuldu kombi arızalandı kombi su akıtıyor kalorifer ısıtmıyor kalorifer su kaçırıyor kombi çalıçmıyor tesisatta su kaçağı var su sızıntısı var klozetim su akıtıyor doğalgaz kaçağı var gaz alarm cihazı ötüyor gaz kokusu var duçakabin su kaçırıyor

Tam Tesisat

Tam Tesisat

Tesisat - Maltepe / İstanbul

Tam Tesisat olarak 2010 yilindan itibaren kirmadan su kacagi tespiti, robot ile tıkanıklık açma, kimyasal ve makineli petek temizliği yapmaktayız. Ayrica tum tesisat ve tamir isleriniz ici de 7 /24 hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Tesisat

Başakşehir Tesisat

Tesisat - Başakşehir / İstanbul

Uzun yıllardır tesisat işleriyle uğraşıyor olmanın verdiği tecrübeyle her türlü su tesisatı işinizi titizlik ve itinayla yapıyoruz. Kaliteli hizmet alabileceğiniz güvenli ve saygılı bir firma olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz.